Każda Młoda Para pragnie, by ich wesele było niezapomniane. Chcą, by goście świetnie się bawili oraz przez długi czas wspominali to wydarzenie. Aby świetna zabawa trwała do białego rana, zaproszeni goście nie mogą się nudzić. Dlatego też firmy zajmujące się organizacją wesel oferują szeroką gamę atrakcji ślubnych i weselnych.

Atrakcje ślubne oraz Weselne

Bańki mydlane

Pierwsze urozmaicenie może mieć miejsce tuż po ceremonii w kościele. Bańki mydlane mogą być atrakcją po złożeniu przysięgi małżeńskiej. Tworzą niezwykłą scenografię dla pracy fotografa czy kamerzysty. Ta chwila z pewnością wspaniale prezentować się będzie na foto czy wideorelacji z wesela.

Gołębie i motyle

Chyba najbardziej popularne tuż po wyjściu z świątyni jest wypuszczenie przez Nowożeńców gołębi. Ptaki te są symbolem miłości. Małżonkowie mogą je wypuścić z rąk bądź z kosza. Jest to niezwykle romantyczna chwila, która pięknie wygląda na zdjęciach, jak i nagraniu wideo.  Równie pięknie wygląda wypuszczenie wielobarwnych motyli, które razem kierują się ku niebu.

Konfetti

W dzisiejszych czasach odchodzi się od tradycji. Kiedyś w Nowożeńców, po wyjściu z kościoła rzucało się ryżem bądź drobnymi monetami na szczęscie. Teraz rzadko spotkać można taki widok. Alternatywą dla tradycji jest konfetti wypuszczane z tuby. Daje to niesamowity, kolorowy efekt.

Pamiątki dla gości

Aby wesele było zapamiętane Para Młoda często daje drobne upominki dla zaproszonych osób. Zazwyczaj są one porozstawiane tuż obok ich miejsc na sali weselnej. Istnieje wiele propozycji takich drobiazgów. Mogą tą być słoniki lub inne figurki na szczęście pudełeczka ze słodkościami, drobne buteleczki z alkoholem, wizytówki z cytatami o miłości i małżeństwie. Wszystko z doczepioną datą ślubu oraz imionami Pary Młodej.

Fontanna z czekolady/alkoholu

Opcja ta jest wykorzystywana na różnych imprezach. Czekoladowa fontanna bez wątpienia jest to super atrakcja dla najmłodszych… i nie tylko. Każdy, kto lubi słodycze skusi się na poczęstunek. W czekoladzie zanurzyć można owoce (banany,truskawki, winogrona, brzoskwinie), orzechy, pianki czy wafelki. Dla pełnoletnik gości nie lada atrakcją jest fontanna, w której zamiast czekolady płynie alkohol. Może to być wino, poncz, wódka lub wybrany drink.

Księga gości

Jest to wspaniały pomysł na pamiątkę z wesela. Goście wpisują tam swoje życzenia oraz wrażenia z zabawy. Mogą wykazać się wtedy humorem czy kreatywnością.  Księga gości może występować ponadto w formie albumu ze zdjęciami. Goście mogą wtedy robić zdjęcia polaroidem oraz wklejać je. Bez wątpienia jest to niezapomniana pamiątka dla Młodej Pary z dnia ich zaślubin.

Pokaz zdjęć

To urozmaicenie jest przygotowywane przez Młodych. To Oni wybierają konkretne zdjęcia od początku ich związku oraz z dzieciństwa obojga. Zdjęcia są wyświetlane z rzutnika prosto na  biały ekran bądź ścianę. Gdy w tle słychać wzruszającą  muzykę, ta chwila jest magiczna.

Pokaz sztucznych ogni

Jest to nieodłączny element niemalże każdego wesela w dzisiejszych czasach. Widowiskowy pokaz kolorowych i głośnych fajerwerków jest ciekawym urozmaiceniem wesela. Mamy wtedy do czynienia ze sporą liczbą osób. Bardzo ważne jest zatem, aby pokaz ten był przeprowadzony z należytą ostrożnością, co zapewni bezpieczeństwo każdemu z gości.

Gość specjalny

Wspaniałym pomysłem jest zaproszenie gościa specjalnego na Wasze wesele. Propozycja ta jest nieco droższa od pozostałych. Może to być znany wokalista lub zespól, który zapewni Waszym gościom świetną zabawę podczas mini koncertu.  Pary Młode często decydują się na zatrudnienie komika lub klauna na wesele. Swoim humorem zapewnią oni rozrywkę najmłodszym oraz wszystkim pozostałym gościom.Taki występ może ożywić zabawę, gdy już każdy czuje się lekko zmęczony.

Balony z helem/ lampiony   

Nie chodzi tutaj o nasycenie się helu z balona i mówienie piskliwym głosem. Na balonach może znajdować się zdjęcie Młodych, ich imiona. Podczas wesela taki balon otyrzymuje każdy z gości. W jednej chwili wszyscy razem wypuszczają balony w powietrze. Popularne też jest wypuszczenie lampionów. Sa one sympolem szczęścia oraz pomyślności dla Nowożeńców. Na taką okazję odpowiednie są balony w kształcie serca. Niesamowity jest widok, całego mnóstwa kolorowych balonów czy świecących lampionów frunących ku niebu.

 

Indywidualny Film Ślubny