Teledysk Ślubny to dość ciekawa opcja dla Młodych Par, które chcą mieć indywidualny film ślubny, którzy zapamiętają na całe życie. Nie mówimy tutaj o nudnym teledysku gdzie Młoda Para spaceruje po skwerku, mówimy tutaj o dynamicznym bądź romantycznym teledysku ślubny który zabiera dech w piersiach.

Coraz więcej Młodych Par decyduje się na nagranie takiego materiału z kamerzystą. Postaram się omówić przekrojowe wszystkie aspekty związane z teledyskami ślubnymi. Na co warto zwrócić uwagę, na co warto się zdecydować, jakie są kategorie teledysków ślubnych oraz jaki koszt owych prac.

Teledysk Ślubny – Wstęp

Bardzo ciekawa sprawa bowiem na samym wstępie Wasz film będzie okraszony indywidualnością. Wstęp do Waszej pamiątki ślubnej mogą to być kadry z uchwyconego Sakramentu Małżeństwa, przyjęcia weselnego, pleneru oraz istnieje możliwość dodania własnych nagrań bądź zdjęć. Na prawdę ciekawy efekt daje połączenie owych składowych wraz z dodatkiem np. Waszych wspólnych nagrań z podróży bądź wspólnych spotkań. Oczywiście taki teledysk ślubny razem konsultujemy aby efekt był piorunujący.

Teledysk Ślubny – Podziękowanie Dla Rodziców

Kolejna rzecz na którą decydują się Młode Pary to teledysk ślubny w którym dziękują rodzicom. Szczerze mówiąc takie nagranie jest świetnym podarunkiem dla rodziców. Owe podziękowania są mocne indywidualne, niejednokrotnie zawierają wiele rodzinnych wspomnień, wspomnień które posiadają tylko owe rodziny co na prawdę daje powód do wzruszenia.

Teledysk Ślubny – Podsumowanie Filmu

Najczęściej spotykany teledysk ślubny. Jest to montaż, retrospekcja z najważniejszych chwil, które wydarzyły się w Waszym dniu. Okraszone ciekawym podkładem muzycznym oraz ścieżką dźwiękową np. z przemowy bądź kościoła ponownie daje nutkę indywidualności oraz tego, że nie można skopiować tego w żaden sposób na teledysk ślubny innej Młodej Pary.

Teledysk Ślubny – Plener

Dobrze przygotowany teledysk plenerowy to na prawdę świetna sprawa. Pod warunkiem, że mamy przygotowany wstępny scenariusz oraz miejsce nagrywania przez kamerzystę. Czemu tak ważny jest scenariusz? Ponieważ to on nadaje charakter nagraniom, wiecie co mniej więcej należy robić i nie tracimy czasu nad zastanawianiem się co by tu jeszcze nagrać… Czasy w którym to Młoda Para wdzięcznie biegała po parku minęły – i całe szczęście. Warto przekonać Młodą Parę aby przez chwilę zamienili się w aktorów. W końcu robią to dla siebie. Współpraca z kamerzystą jest dość istotna, przygotujcie się do teledysku ślubnego razem z nim. W sieci istnieje wiele ciekawych inspiracji i można powybierać te najciekawsze a następnie ładnie to połączyć w spójną całość.

Miejsce nagrania teledysku ślubnego czy też teledysku plenerowego jest również dość istotna. Ciekawa jest dość stara architektura, skanseny, dworek czy też rodzinne miasto. Zapewne dobrze znacie własną okolice a być może jest jakieś miejsce które ma dla Was szczególne znaczenie.

Teledysk Ślubny – Teledysk Muzyczny

Ciekawe opcja, mniej spotykana to aranżacja jakiego teledysku ślubnego. Tutaj ważne aby Młoda Para była śmiała, muszą się wcielić trochę w postacie które są w oryginale. Efekt? Zapewne zdumiewający. Możecie być tam głównymi aktorami a możecie stworzyć wraz z gośćmi teledysk pamiątkowy do znanej piosenki. Takiej pamiątki nie zapomina się do końca życia.

Teledysk Ślubny Cena

Przejdźmy do omówienia kosztu takie przedsięwzięcia. Jeżeli chodzi o teledysk ślubny podsumowujący – moim zdaniem powinien być on w cenie standardowej usługi wideofilmowania. Reszta? Teledysk ślubny wymaga na prawdę wiele czasu zarówna aby go nagrań a następnie aby go poprawnie zmontować. Koszt takiej usługi powinien zaczynać się od 500 zł w zależności co ma być przedmiotem takiego teledysku ślubnego. Teledysk Muzyczny z gości, na pewno zabierze nam więcej czasu niż nagrania zaplanowanych podziękowań dla Rodziców, choć oczywiście nie można brać tego za pewnik.

Mam nadzieję, że choć trochę przybliżyłem Wam co można wykonać w Waszym filmie ślubnym. Opis teledysków ślubnych pomoże Wam w wyborze tego, którego chcecie obejrzeć wraz z rodziną i znajomymi.