CO W TOREBCE POWINNA MIEĆ PANNA MŁODA?

Atrybutem każdej kobiety jest jej torebka. Może być mała, duża, czarna, czerwona beżowa etc- ale być musi. Wiele kobiet nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez niej. Torebka towarzyszy nawet pannie młodej w dniu jej ślubu i wesela. W natłoku obowiązków może nie mieć ona głowy do zarządzania nią. W warto, by zadbała o to świadkowa lub mama. Sama torebka  nie jest tak ważna jak jej zawartość. Posiadając przy sobie kilka drobnych elementów można opanować każdą awaryjną sytuację. Poniżej prezentujemy przedmioty, które powinny znaleźć się w niezbędniku panny młodej.    Przede wszystkim powinny tam być pończochy lub rajstopy. „Oczko” w rajstopach może pojawić się w każdej chwili. Zdarza się to każdej kobiecie i jest nieuniknione. Wtedy warto jest mieć coś na zmianę, by czuć się komfortowo. W torebce powinien też znaleźć się bezbarwny lakier do paznokci. Nie tylko poratuje damski manicure ale też przyda się w celu powstrzymania „oczka”.Zdarza się, że panna młoda w dniu wesela po raz pierwszy zakłada nowe obuwie. Podczas tak długiego czasu noszenia, jak podczas ceremonii zaślubin i zabawy weselnej mogą one okazać się nie tak wygodne jak były w sklepie przy zakupie. Możliwe jest pojawienie się otarć lub pęcherzy. Warto zadbać, by mieć w zanadrzu plastry opatrunkowe na wypadek tych sytuacji. W torebce młodej powinny znajdować się także żelowe wkładki do butów. Zapewnią wygodę stopom. Najlepszym sposobem, by móc swobodnie bawić się podczas wesela i tańczyć na parkiecie do białego rana bez bólu stóp jest spakowanie zapasowych butów na zmianę. Najlepiej by były one już rozchodzone, na niższym obcasie lub na płaskiej podeszwie. Pozostając w temacie obuwia, warto nadmienić, iż często jest tak, że parkiet jest zbyt śliski w stosunku do butów. Taką sytuację opanuje papier ścierny. Wystarczy potrzeć nim podeszwę i problem ślizgania się znika. Niekiedy możne się tak zatracić w tańcu ,że złamie się obcas. Na to pomoże klej  typu „kropelka”.

torebka panny mlodej  W torebce każdej pani młodej powinna znajdować się igła i nitka w kolorze sukni ślubnej i garnituru. Przydadzą się, gdy nagle oderwie się guzik od marynarki czy element sukni ślubnej. Będą pomocne też przy drobnych pęknięciach materiału. Drobnymi elementami potrzebnymi w wyżej wymienionej sytuacji będą agrafka, nożyczki oraz zapasowe guziki.

Panny młode w wielu przypadkach mają suknię ślubną na tzw. „ kole”. Usztywnia oraz nadaje kształt kreacji. Może się przydarzyć, że element ten pęknie i przestanie spełniać swoją funkcję a zacznie przeszkadzać. Wtedy można skleić koło taśmą klejącą i problem będzie z głowy. Każdej pani młodej obowiązkowo powinna towarzyszyć kosmetyczka. Kilka kosmetyków do wykonania drobnych poprawek makijażu jest niezbędnych w tak ważnym dniu dla każdej kobiety. W kosmetyczce znajdować się powinny bibułki matujące lub puder, które zmniejszą błyszczenie się twarzy. Skóra może nabłyszczać się szybciej niż zwykle przez dużą dawkę sztucznego oświetlenia czy szalone tańce na parkiecie. Tusz do rzęs pomoże, by poprawić i uwydatnić kolor firanek na oczach a błyszczyk odświeży wygląd ust, by były lepiej nawilżone i zachęcały do pocałunków pana młodego J. Na wypadek poprawek warto zapakować do kosmetyczki waciki kosmetyczne. Chusteczki higieniczne i odświeżające pomogą kobiecie odzyskać poczucie świeżości w każdej chwili. Przydadzą się też wkładki higieniczne. Ślub wiąże się z większym stresem. Nigdy nie wiadomo, jak organizm zareaguje na taką sytuację.  W kosmetyczce przyda się pilniczek do paznokci. Poratuje gdy ucierpi manicure. Wsuwki i lakier do włosów poprawią wygląd fryzury. Pomoże w tym mini grzebień lub szczotka do włosów. Najlepiej mała, rozkładana, z lusterkiem. Dobrze mieć przy sobie perfumy by odświeżyć zapach.            Żadna panna młoda nie chce, by ból głowy czy inny ze stresu i nerwów popsuł ten najważniejszy dzień. Dlatego powinna zaopatrzyć się w sprawdzone, delikatne leki przeciwbólowe. Zabawy nie mogą popsuć również rozstroje żołądka. Zatem warto też mieć leki na dolegliwości żołądkowe.

Nie tylko wygląd pani młodej jest ważny podczas ślubu i wesela. Pan młody także powinien prezentować się nienagannie przez cały czas. Nieunikniona jest możliwość oplamienia koszuli. Pani młoda powinna mieć w zapasie drugą koszulę dla swojego małżonka.

Jak widać w materiale przedstawionym powyżej torebka panny młodej powinna być pakowna. Sporo jest niezbędnych rzeczy, które powinny się tam znaleźć.  Poratują w każdej awaryjnej sytuacji i sprawią, że żadna z nich nie będzie zaskoczeniem, które sparaliżuje dalszą zabawę. Tego dnia warto zadbać o ładny wygląd przez całą noc, tak by kobieta mogła cały czas czuć się pięknie i wyjątkowo. Wizerunek obojga nowożeńców jest bardzo ważny biorąc pod uwagę kwestię wideofilmowania i fotografowania.