Wybór kamerzysty nie jest prostą kwestią. Mamy wysyp kamerzystów, niestety wielu z nich taką pracę traktuje jako dodatkowe zastrzyk finansowy. Jak to się to przekłada na Wasz film z wesela? Otóż taki kamerzysta Łódź chcę zleceń jak najwięcej, i jak najszybciej wykonać. Film będzie zazwyczaj niestaranny i niechlujnie zrobiony. Co nie oznacza, że dostaniecie go szybko. Tak się składa, że kamerzysta Łódź taki film „składa po godzinach” tak więc wykona go o wiele wolniej aniżeli osoba która traktuje wideofilmowanie Łódź jako główne źródło zarobku.

Warto podjechać do kamerzysty, studia wideo Łódź aby zobaczyć co dane studio prezentuje. Jakie filmy wykonuje, oraz co powie sam kamerzysta, operator czy montażysta filmów ślubnych. Zapewne od razy rozróżnicie profesjonalnego kamerzystę Łódź od „dorobkowicza”.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru kamerzysty Łódź, filmu z wesela?

Wizytówką kamerzysty jest oczywiście film ze ślubu i wesela. Poproście o próbki nagrań, najlepiej o kilka by porównać ich poziom. Jak wiadomo jeden film ślubny to za mało aby określić jakim profesjonalistą jest kamerzysta ślubny. Niestety firmy które świadczą usługi wideofilmowania Łódź mogą mieć przygotowaną jedną pokazową płytę, a finalnie Wasza płyta ze ślubu i wesela znacznie odbiega od tego co zaprezentowali podczas prezentacji własnych usług wideo Łódź.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami wideofilmowania Łódź. Do spotkania abyśmy mogli przedstawić naszą ofertę w pełnej krasie 🙂