Jeśli szukacie kamerzysty bądź firmy która świadczy usługi videofilmowania Łódź to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Wideofilmowanie Łódzkie

Nasza firma istnieje nieprzerwanie od 1989 roku. Od tamtego czasu współpracowaliśmy z ogromną ilością Młodych Par. Naszym atutem jest połączenie doświadczenia oraz innowacyjności. Idziemy z duchem czasu. Słuchamy wytycznych odnośnie filmu ślubnego naszych Klientów. Nasze nagrania ślubne oraz wesele obejrzycie w naszej galerii jak i na portalu Prestiżowego Katalogu Firm Weselnych na który również serdecznie zapraszamy.

Prestiżowy Katalog Firm Weselnych Poleca
Nasza firma jest bardzo elastyczna, w zasadzie jesteśmy wykonać wszelkie rzeczy które sobie zażyczycie. Jeżeli widzieliście gdzieś ciekawy teledysk nie będzie problemu aby wykonać coś podobnego. Nasza oferta wideofilmowania łódzkie jest dość obszerna. W naszej ofercie wideofilmowania znajdziecie kilka pakietów oraz opcje dodatkowe.

Oferta Wideofilmowania Łódzkie – Sprzęt

Jeżeli chodzi o nasz sprzęt to nie zanudzając przedstawię kilka faktów. Pracujemy na kamerach FullHD które rejestrują obraz z najwyższą starannością, z pełną paletą barw oraz naturalnym odwzorowaniem barw. Przechodząc do dźwięku to świadcząc usługi wideofilmowania Łódzkie używamy rekorderów audio które gwarantują najlepszą jakość dźwięku zarówno w kościele jak i na sali weselnej. To ważne, ponieważ nagrania ma czysty dźwięk, wyraźny o stałym poziomie głośności. Całość nagrywamy stosując systemy stabilizacji obrazu. Począwszy od FlyCam’a który pozwala nam uzyskać efekt „pływającej kamery”, po statyw naramienny a kończąc na zwykłym statywie. Dodatkowo używamy sliderów oraz kranów do ujęć podczas przygotowań, kościoła oraz na sali weselnej.