Wideofilmowanie Głowno wesela – „must have” czy zbędny wydatek?

Każdy, kto planuje dwoje przyjęcie weselne chce, by było ono niezapomnianym przeżyciem. Nic w tym dziwnego, jest to przecież tylko jeden taki dzień, niepowtarzalny i wyjątkowy. Zwykle pary decydują się na wideofilmowanie Głowno, by uwiecznić te niesamowite chwile. Czy jest to konieczność, czy może zbędny wydatek? Zastanówmy się!

Po co w ogóle filmować wesele?

 

Uwiecznienie wesela na nośniku jest sposobem na zachowanie każdego szczegółu tego dnia. W ferworze przygotowań, w stresie i nerwach na wiele rzeczy nie zwracamy uwagi i dopiero na filmie zauważamy masę detali, których nie dostrzegaliśmy w dniu uroczystości. Z tego powodu wideofilmowanie wesela jest doskonałym sposobem na zachowanie w pamięci najpiękniejszych chwil. Za to, czy film stanie się pamiątką na całe życie odpowiedzialność ponosi kamerzysta Głowno.

filmowanie głowno

Dobry kamerzysta Głowno – profesjonalne podejście

 

Dobry kamerzysta Głowno potrafi z każdego weselnego filmu zrobić prawdziwe dzieło. Dzisiejsza technika pozwala na mnóstwo innowacji. Możliwe jest dodawanie do filmu elementów dźwiękowych, coraz częściej filmowanie wesel odbywa się z kilku kamer jednocześnie. Pozwala to na rzut oka na całą salę bez konieczności biegania pomiędzy tańczącymi parami.

Nie jest tajemnicą, że wiele osób obawia się kamery na swoim weselu. Panuje bowiem przekonanie, że kiedy na parkiecie pojawi się kamerzysta, ludzie staną się mniej śmiali, zabawa będzie bardziej sztywna, bo każdy będzie chciał pokazać się na filmie z dobrej strony. Nic bardziej mylnego! Profesjonalny kamerzysta wykonuje swoją pracę tak, by nie tworzyć niezręcznego klimatu na parkiecie czy przy stolikach.

Wideofilmowanie Głowno

 

Nie ulega wątpliwości, że usługa filmowania wesela jest sporym wydatkiem. Wynika on z kosztów eksploatacji sprzętów, a także z kosztu samej pracy kamerzysty. Praca ta nie kończy się na Sali weselnej, ale trwa jeszcze wiele dni później, kiedy zebrany materiał trzeba obrobić i skleić w jedną całość. Nie warto jednak oszczędzać.

Przy wyborze kamerzysty warto obejrzeć jego portfolio, by upewnić się, że styl nagrania odpowiada naszym oczekiwaniom. Dobrze jest także zasięgnąć opinii od osób, które miały już do czynienia z daną firmą i była zadowolona z usług. Wesele to jedyny taki dzień w życiu, chcemy więc, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Wideofilmowanie Głowno to usługa nad którą pracuję się około 14 dni.

kamerzysta głowno

Dodatkowe usługi wideofilmowania

 

Coraz więcej młodych par decyduje się na filmowanie wesela z drona. Ten pomysł jest nowoczesnym podejściem do filmowania, pozwala na uzyskanie efektów, których nie bylibyśmy  w stanie uzyskać filmując zwykłą kamerą. Za pomocą drona można uzyskać ciekawe ujęcie np. podczas wychodzenia pary z kościoła.

Można także sfilmować otoczenie rodzinnego domu pani młodej i pana młodego, co będzie stanowiło ciekawy efekt w nagraniu. W połączeniu z nastrojową i odpowiednio dobraną muzyką, taki film stanie się pamiątką na całe życie.

Firmy zajmujące się wideofilmowaniem Głowno nie mogą narzekać na brak zleceń. Większość par młodych poszukuje dobrych kamerzystów do uwiecznienia ich najważniejszego w życiu dnia. Im więcej dodatków i innowacji wybierzemy, tym wyższy będzie koszt usługi, ale lepszy i bardziej spektakularny efekt.  Wysokiej jakości sprzęt pozwala na nagranie w doskonałej jakości, możliwości odtworzenia nagrania na niemal każdym możliwym sprzęcie, jakim dysponujemy. Wideofilmowanie Głowno tylko ze Studio Video Piksel.

Rezerwacja usługi na wiele miesięcy przed weselem to oszczędność

 

wideofilmowanie głownoKażda para młoda ciesząc się z planowania tego jedynego dnia zapomina często o tym, że pewne usługi trzeba rezerwować na długo przed dniem uroczystości. Jedną z takich usług jest właśnie wideofilmowanie. Jeśli zaczniemy szukać kamerzysty na ostatnią chwilę, zwykle musimy zapłacić za usługę o wiele więcej. Dlatego tak ważne jest, by konkretne usługi rezerwować na wiele miesięcy wcześniej. Pozwala to na odciążenie budżetu, i tak mocno napiętego, a także na wewnętrzny spokój.

Koszt usługi filmowania – Wideofilmowanie Głowno

 

Koszt, z jakim musimy się liczyć, zamawiając usługę filmowania wesela jest mocno uzależniony od tego, czego oczekujemy. Za podstawową usługę filmowania musimy zapłacić około 3000 zł, jeśli jednak chcemy skorzystać z dodatkowych usług, musimy liczyć się z wyższymi kosztami. Nie warto jednak oszczędzać, bo wesele to jedyne takie wydarzenie w całym życiu. Filmowanie wesel to pamiątka na całe życie.

Co ustalić z kamerzystą?

 

Aby uniknąć przykrych niespodzianek i niepotrzebnego stresu, już przy podpisywaniu umowy z kamerzystą warto ustalić szczegóły jego pracy. Czy chcemy, by filmował nasze przygotowania? Czy chcemy, by film zawierał tylko najważniejsze momenty, czy może chcemy, by był znacznie dłuższy? To szczegóły, które koniecznie należy omówić przed dniem wesela, by w tym dniu już nie zawracać sobie głowy takimi sprawami.

Bardzo istotne jest także ustalenie ostatecznej ceny usługi, razem z dojazdem i wszystkimi usługami, by uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki przy rozliczeniu. Takie drobne szczegóły warto zawrzeć także w umowie, choćby dla własnego spokoju, że wszystkie wydatki mamy pod kontrolą, a film z wesela stanie się najcenniejszą pamiątką, do której będziemy wracać.